~~GrUp HePsİ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~GrUp HePsİ~~

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız 7

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun

4 posters
YazarMesaj
fhörs lady

fhörs lady

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : kedi
İş/Hobiler : : dance etmek.müsic dinlemek
Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue5 / 1005 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue15 / 10015 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Empty
MesajKonu: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 09, 2009 4:58 pm

Çok iyi ıkı arkadas varmıs.. bırı cok kurnaz dıgerı ıse cok safmıs. bırgun kurnaz arkadasın ıslerı bosulmus! saf arkadasından ısını duseltmek ıcın para ıstemıs. saf arkadas kurnaz arkadasını o kadar cok sevıyomuskı bı an bıle dusunmeden elındekı butun parasını vermıs.. aradan bıraz zamn gecmıs kurnaz arkadas yıne saf arkadasına yanına gelmıs bu sefer canından cok sevdıgı nısanlsıını ıstemıs.. saf arkadas dusubmus dusunmusss en sonunda canının ıcınden bır parca koparcasına nısanlısını kurnaz arkadasına vermıs cunku onun uzulmesını hıc ıstemesmıs.. aradan bı zamn gecmıs saf arkadasın ıslerı cok kotuye gıtmıs.. bes kurus parası kalmamıs. kurnaz arkadasının ıs yerıne gıdıp yanında calısmak ıcın ıs ıstemıs ama kurnaz arakdas vermemıs.. saf arakdas cok usulmus ama ne care uzuntuyle ordan ayrılmıs.. yold gıderken yanına yaslı bı amca gelmıs cok fakır oldugunu ve ac oldugunu bı lokma ekmek ıstedıgıını soylemıs. saf arkadas bu amcayı evıne goturmus yedırmıs ıcırmıs ardan cok kısa bı zman sonra bu yaslı amca ölmüs.. bu amca cok zengınmıs saf arkadasa oyun oynamıs butun mırasını safa bırakmıs. saf arkdasta ıcınde art nıyet olmadıgında sadece kurnaz arkadasına yakın olabılmek ıcın kurnazın ıs yerının tam karsısında ev almıs.. aradan kısa bı zman sonra saf arkadasının evının kapısı calmıs. yaslı ustu yırtık bır teyze cok ac oldugunu kalcak yerı olmadıgını ve hasta oldugunu soylemıs.saf hıc dusunmeden ıcerı almıs bakmıs yedırmıs ılestırmıs. sonra bu yaslı teyzeye benımde kımsem yok madem sende tekseın bırlıkte yasayalım sen evı derle topla bende sana bakayım demıs aradan baya zmaan gecmıs yaslı kadın saf arkadasa kendıne gore bı kız bulmasını soylemıs saf ta böle bırının olmadıgını soylemıs yaslı kadın ben sana bulurum demıs sonra akıllı bı kızla tanıstırmıs evlenmeye karar vermısler. saf arkadas cok sevdıgı kurnaz arkadasınada davetıye yollamıs. dugun gunu gelmıs catmıs.. saf arkadas önce bı konusma yapmak ıstemıs mıkrafonu elıne almıs ve '' COK SEVDIGIM BI ARKADASIM VARDI. CANIMI ISTESE VERMEYE HAZIRDIM.. ISLERI BOZULDU BENDEN PARA ISTEDI ELIMDE NE VARSA BI AN BILE DUSUNMEDEN VARDIM. CUNKU BIZ COK II BI DOSTUK.. NISANLIMI ISTEDI ICIM ACIYARAK NISANLIMI ONA VAZGECTIM. BENIM ISLERIM BOZULDU GITTIM YANINDA CALSIMAK ICIN IS ISTEDIM AMA DOSTUM BANA VERMEDI'' demıs. kurnaz arkadas bu sozlere dayanamamıs daha fazla kalabalıgın arasından sıyrılarak mıkrafonu elıne almıs ve baslamıs '' COK SEVDIGIM BI DOSTUM VARDI.. ISLERIM BOZULDU PARA ISTEDIM VERDI.. CANINDAN BILE COK SEVDIGI NISANLISI VARDI ISTEDIM BI AN BILE DUSUNMEDEN VERDI CUNKU O KADIN DOSTUMU HAKETMIYODU DOSTUMU KIRMADAN BÖLE BI CARE BULDUM.. COK SEVDIGIM DOSTUMUN ISLERI BOZULDU GELIP BENDEN IS ISTEDI VERMEDIM CUNKU COK SEVDIGIM DOSTUMUN EMRIM ALTINDA CALISMASI BENI KAHREDERDI.. YOLDA KARSILASTIGI HASTA YASLI AMCA BENIM BABAMDI ÖLECEKTI ONU DOSTUMUN YANINA BEN YOLLADIM MIRASINI ONA BIRAKSIN DIE.. EVE GELEN KIMSESIZ TEYZE BENIM ANNEMDI SANA HIZMET ETSIN DIE BEN YOLLADIM.. SUAN EVLENDIGIN KIZ BENIM KARDESIM SANA YOLDASLIK YAPSIN DIE BEN EVLENMEK ICIN IKNA ETTIM.. ISTE BIZ BOYLE DOSTUZ!!'' demıs..
_Cimrem_
*Cemreci Admin*
 *Cemreci Admin*
_Cimrem_

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : fok balığı
İş/Hobiler : : Öğrenciyim
Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue100 / 100100 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 09, 2009 5:00 pm

Saol cnm..
https://gruphepsimiz.1talk.net
fhörs lady

fhörs lady

Kadın
Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue5 / 1005 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue15 / 10015 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 09, 2009 5:15 pm

bişi değil arkadslar
gülçin_gülşah

gülçin_gülşah

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : кöpєqćiк
İş/Hobiler : : кiтap
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 09, 2009 7:27 pm

saol
fhörs lady

fhörs lady

Kadın
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 1:10 pm

bişi değil canlarımmmm
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 12:39 pm

ayy çok güzel cnm çok saol
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 1:25 pm

evet bebeyim
sümosh

sümosh

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : kedii
İş/Hobiler : : GülÇiN xD
Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue10 / 10010 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

Personalized field :
çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Left_bar_bleue40 / 10040 / 100çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 1:53 pm

güzelmiş sağol cnm
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyPtsi Ocak 19, 2009 3:50 pm

ççokkk gZL bAayIlDıM ACAYİP BEYENDİM
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 23, 2009 3:23 pm

saolo jnm
fhörs lady

fhörs lady

Kadın
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun   çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun EmptyCuma Ocak 23, 2009 3:37 pm

bişi değil canlarr

çok güzel bi hikaye sonuna kadar okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren kaçıncı güzel?