~~GrUp HePsİ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~GrUp HePsİ~~

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz
Toplam Mesajınız 7

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsinin internetle arası..

3 posters
YazarMesaj
_Cimrem_
*Cemreci Admin*
 *Cemreci Admin*
_Cimrem_

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : fok balığı
İş/Hobiler : : Öğrenciyim
Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

Grup Hepsinin internetle arası.. Empty
MesajKonu: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyPerş. Ara. 11, 2008 9:24 pm

Yasemin:Ben internetle baya haşır neşir oluyorum Gezerim, severim yani interneti
Eren: Genelde teknolojinin çok dışında bir insanım... evde bilgisayarım yok zaten. Kardeşim kullanır sadece. Ama mesela bir tane e-mail adresi alıp, aylarca bakmadığım oluyor. Kendi kendine gidiyor öyle. Sonra bir tane daha adres alıyorum. Şimdi kullandığımı da daha yeni aldım.Millete veriyorum e-mail adresimi bir şeyler yolluyorlardır belki ama ben bakmıyorum...
Gülçin: Ben interneti seviyorum, özellikle eve geldiğim zaman çok yorgun olduğum için fiziksel bir şeyler yapamıyorum... oturup internette geziniyorum
Cemre: Ben pek teknoloji özürlü değilim... Takip ediyorum. Teknolojik aletleri de merak edip kurcalarım. Bazen de bozabiliyorum tabi; ama yine de kurcalamaktan geri duramıyorum. İnternetle de ilgiliyimdir. Ama öyle hadi bugün neler olmuş, ne mail gelmiş falan türünde özel bir çabam yok.Arada bir eserse ilgileniyorum ve zaman ayırıyorum yani.
https://gruphepsimiz.1talk.net
manyax.erenci
emekli adminlerimiz
manyax.erenci

Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyCuma Ara. 12, 2008 1:33 pm

saol
_Cimrem_
*Cemreci Admin*
 *Cemreci Admin*
_Cimrem_

Kadın
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyCuma Ara. 12, 2008 1:36 pm

ö.d
sümosh

sümosh

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : kedii
İş/Hobiler : : GülÇiN xD
Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

Personalized field :
Grup Hepsinin internetle arası.. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Grup Hepsinin internetle arası.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyPaz Ocak 11, 2009 2:43 pm

tşklerr..!!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyPaz Ocak 18, 2009 1:54 am

tsk
_Cimrem_
*Cemreci Admin*
 *Cemreci Admin*
_Cimrem_

Kadın
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin internetle arası..   Grup Hepsinin internetle arası.. EmptyPerş. Ocak 22, 2009 6:28 pm

önemli değil

Grup Hepsinin internetle arası..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup hepsinin dilekleri
» hepsinin japoncası =)
» grup hepsi oyunları
» hepsi grubu grup mp3 e geçmiyor
» grup.üyelerinin.gülçin.hakındaki.düşünceleri