~~GrUp HePsİ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~GrUp HePsİ~~

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz
Toplam Mesajınız 7

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinin en kötü anısı

4 posters
YazarMesaj
gülçin_gülşah

gülçin_gülşah

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : кöpєqćiк
İş/Hobiler : : кiтap
Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

gülçinin en kötü anısı Empty
MesajKonu: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyPaz Ara. 14, 2008 12:00 pm

GÜLÇİNİN BAŞINDAN GEÇEN EN UTANÇ VERİCİ OLAYNIŞ ==> Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye aşk kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az yiyecekler bulunduğunu söyledi annem pilav ve cola aldı ben ise bir pilav bir yoğurt çorbası... daha bir sürü şey dedim adam hepsini getirdi aşk kafede bitek biz kaldık yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almışa benzemedim.Benim canım birde makarna çekti garsonu çağırdım ve makarna istediğimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldınız sayenizde yemekler bitti aşçıda evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandım...
_Cimrem_
*Cemreci Admin*
 *Cemreci Admin*
_Cimrem_

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : fok balığı
İş/Hobiler : : Öğrenciyim
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyPtsi Ocak 05, 2009 6:32 pm

saolll
https://gruphepsimiz.1talk.net
Eren_Damla_12
EdİtÖrÜmÜz
EdİtÖrÜmÜz
Eren_Damla_12

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : penguen
İş/Hobiler : : yok
Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:01 pm

saol cnm
gülçin_gülşah

gülçin_gülşah

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : кöpєqćiк
İş/Hobiler : : кiтap
Personalized field :

Personalized field :

MesajKonu: Geri: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:25 pm

önemli değil
sümosh

sümosh

Kadın
FaVorİ HaYvAnIn : kedii
İş/Hobiler : : GülÇiN xD
Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

Personalized field :
gülçinin en kötü anısı Left_bar_bleue40 / 10040 / 100gülçinin en kötü anısı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 9:25 pm

sağol gülşahcım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: gülçinin en kötü anısı   gülçinin en kötü anısı EmptyPaz Ocak 18, 2009 2:31 pm

tsk

gülçinin en kötü anısı
1 sayfadaki 1 sayfası